Płatności

Dostępne formy płatności pokazane są na stronie każdego produktu :

  • przelew bankowy „klasyczny” – przelew tradycyjny, wykonywany przez Kupującego bezpośrednio na konto sklepu, które znajduje się w mailu potwierdzającym zamówienie. Prosimy o podanie tytułu płatności: numeru wyceny, FV, FV proforma.

Przy zamówieniach na określony termin (po wpłacie kwoty rezerwacyjnej zamówienia) pełna płatność wymagana jest najpóźniej na 2-3 dni przed planowaną datą wysyłki mebli lub potwierdzenie, że pozostała kwota będzie płatna w sklepie przy odbiorze / za pobraniem u kuriera. Przy zamówieniach bieżących sklep realizuje wysłanie towaru po zaksięgowaniu wpłaty na rachunek sklepu.

 

  • przelew natychmiastowy PRZELEWY24(PREFEROWANY) jest to przelew elektroniczny dedykowany, bezpośrednio na konto sklepu, który system generuje bezpośrednio w trakcie płatności za zamówienie w systemie PRZELEWY24.
  • przelew natychmiastowy BlueMedia jest to przelew elektroniczny dedykowany, bezpośrednio na konto sklepu, który system generuje bezpośrednio w trakcie płatności za zamówienie w systemie BlueMedia.
  • Przy terminach oczekiwania dłuższych niż 2 tygodnie nie wymagamy pełnej płatności przed zleceniem zamówienia do realizacji. Pełna płatność wymagana jest na 2-3 dni przed planowaną datą wysyłki mebli
  • płatność gotówką przy odbiorze
  • karta debetowa bądź kredytowa poprzez portal PRZELEWY24 - operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
  • zakupy na raty portal PRZELEWY24
  • zakup w sklepie stacjonarnym w Warszawie, ul. Białołęcka 233. - płatność gotówką, kartą, blikiem.

Sklep może prosić o przedpłacenie zaliczki przed wykonaniem zlecenia jeżeli: produkt importowany / wykonywany jest pod zamówienie klienta, jeżeli zamówienie jest znacznej wartości lub jeżeli sklep ma wątpliwości co do jego dostępności bądź autentyczności.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium