Płatności

Dostępne formy płatności pokazane są na stronie każdego produktu :

  • przelew bankowy „klasyczny” – przelew tradycyjny, wykonywany przez Kupującego bezpośrednio na konto sklepu, które znajduje się w mailu potwierdzającym zamówienie. Prosimy o podanie tytułu płatności: numeru wyceny, FV, FV proforma.

Przy zamówieniach na określony termin (po wpłacie kwoty rezerwacyjnej zamówienia) pełna płatność wymagana jest najpóźniej na 2-3 dni przed planowaną datą wysyłki mebli lub potwierdzenie, że pozostała kwota będzie płatna w sklepie przy odbiorze / za pobraniem u kuriera. Przy zamówieniach bieżących sklep realizuje wysłanie towaru po zaksięgowaniu wpłaty na rachunek sklepu.

 

  • przelew natychmiastowy PRZELEWY24(PREFEROWANY) jest to przelew elektroniczny dedykowany, bezpośrednio na konto sklepu, który system generuje bezpośrednio w trakcie płatności za zamówienie w systemie PRZELEWY24.
  • Przy terminach oczekiwania dłuższych niż 2 tygodnie nie wymagamy pełnej płatności przed zleceniem zamówienia do realizacji. Pełna płatność wymagana jest na 2-3 dni przed planowaną datą wysyłki mebli
  • płatność gotówką przy odbiorze
  • karta debetowa bądź kredytowa poprzez portal PRZELEWY24 - operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.
  • zakupy na raty portal PRZELEWY24
  • odbiór osobisty z magazynu w Warszawie, ul. Białołęcka 233A, Warszawa

Sklep może prosić o przedpłacenie zaliczki przed wykonaniem zlecenia jeżeli: produkt importowany / wykonywany jest pod zamówienie klienta, jeżeli zamówienie jest znacznej wartości lub jeżeli sklep ma wątpliwości co do jego dostępności bądź autentyczności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium