Home Decor
Koszyk
Zamknij
Kontynuuj zakupy ZAMAWIAM
suma: 0,00 zł
Ulubione produkty
Lista ulubionych jest pusta.

Wybierz coś dla siebie z naszej aktualnej oferty lub zaloguj się, aby przywrócić dodane produkty do listy z poprzedniej sesji.

Szukaj
Menu
Płatności

Dostępne formy płatności pokazane są na stronie każdego produktu :

  • przelew bankowy „klasyczny” – przelew tradycyjny, wykonywany przez Kupującego bezpośrednio na konto sklepu, które znajduje się w mailu potwierdzającym zamówienie. Prosimy o podanie tytułu płatności: numeru wyceny, FV, FV proforma.

Przy zamówieniach na określony termin (po wpłacie kwoty rezerwacyjnej zamówienia) pełna płatność wymagana jest najpóźniej na 2-3 dni przed planowaną datą wysyłki mebli lub potwierdzenie, że pozostała kwota będzie płatna w sklepie przy odbiorze / za pobraniem u kuriera. Przy zamówieniach bieżących sklep realizuje wysłanie towaru po zaksięgowaniu wpłaty na rachunek sklepu.

  • przelew natychmiastowy Autopay World (PREFEROWANY) jest to przelew elektroniczny dedykowany, bezpośrednio na konto sklepu, który system generuje bezpośrednio w trakcie płatności za zamówienie w systemie Autopay .
  • Przy terminach oczekiwania dłuższych niż 2 tygodnie nie wymagamy pełnej płatności przed zleceniem zamówienia do realizacji. Pełna płatność wymagana jest na 2-3 dni przed planowaną datą wysyłki mebli
  • płatność gotówką przy odbiorze
  • karta debetowa bądź kredytowa poprzez portal Autopay,
  • zakupy na raty portal Autopay,
  • zakup w sklepie stacjonarnym w Warszawie, ul. Białołęcka 233. - płatność gotówką, kartą, blikiem.

Sklep może prosić o przedpłacenie zaliczki przed wykonaniem zlecenia jeżeli: produkt importowany / wykonywany jest pod zamówienie klienta, jeżeli zamówienie jest znacznej wartości lub jeżeli sklep ma wątpliwości co do jego dostępności bądź autentyczności.

Holder do góry
Szablon Shoper Modern 3.0™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony