Wysyłka i dostawa
Koszty wysyłki

Koszt wysyłki jest uzależniony od ilości kupowanych produktów oraz od formy płatności. Pełne wyliczenie kosztów wysyłki nastąpi w koszyku po dodaniu do niego wszystkich kupowanych produktów i wybraniu odpowiedniej formy płatności.

Koszt wysyłki podany na karcie produktu dotyczy wysyłki jednego produktu przy płatności zwykłym przelewem. 

Czas dostarczenia przesyłki

Dostawa zamówienia trwa od 3 do 5 dni roboczych (o ile termin wysyłki w ofercie nie jest wskazany inaczej). Jest to czas potrzebny na zaksięgowanie pieniędzy, przygotowanie paczki oraz jej dostawę. Gdy przygotujemy Twoją paczkę do wysyłki, powiadomimy Cię o tym w e-mailu. Po opuszczeniu magazynu dostawa zajmuje od 1 do 3 dni roboczych. 

Śledzenie przesyłki

Jak wygląda przygotowanie przesyłki?

Po złożeniu zamówienia, produkty najpierw są kompletowane w magazynie, a potem transportowane do sortowni firmy kurierskiej.

Po opuszczeniu sortowni, uruchomiona zostaje funkcja śledzenia przesyłki. W tym momencie otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem, dzięki któremu dowiesz się, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka. Ważne! Funkcja ta nie jest aktywna od razu. Zazwyczaj musi upłynąć ok 24 godzin, a w wyjątkowych przypadkach nawet 48 godzin.

Niedostarczona paczka

Jeśli paczka nie dotarła, ponieważ kurier w chwili jej dostarczenia Cię nie zastał, nie oznacza to jeszcze, że została ona odesłana z powrotem do HOME DECOR. Gdy paczki nie uda się dostarczyć za pierwszym razem, kurier podejmuje kolejną próbę dostarczenia, a w przypadku jej niepowodzenia, jeszcze jedną. Po trzech próbach, paczka trafia na krótki czas do lokalnego magazynu firmy kurierskiej i dopiero stamtąd zostaje odesłana do HOME DECOR.

Jeśli czekasz na swoje zamówienie już ponad 7 dni roboczych, a kurier się z Tobą nie kontaktował w sprawie jej dostarczenia, koniecznie daj nam o tym znać! W ten sposób najszybciej będziemy mogli sprawdzić, gdzie znajduje się przesyłka, a w razie potrzeby, zlecić jej poszukiwanie. Powiadomimy Cię również, co robić dalej.

Firma kurierska

Następujące firmy kurierskie dostarczają paczki HOME DECOR:

  • DPD - przesyłki standardowe 
  • GLS - przesyłki gabarytowe
  • Poczta Polska - przesyłki gabarytowe

Czas dostarczenia przesyłki

Jeśli zamówienie zostało wysłane dotrze do Ciebie z paczką już następnego dnia roboczego, najpóźniej dostarczenie nastąpi po 2 dniach roboczych od wysłania.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium