Odstąpienie od umowy / Zwrot

Jeśli jesteś konsumentem lub Przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą (przedsiębiorcą na prawach Konsumenta)- co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy.

Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy które prosimy o dołączenie do paczki ze zwracanymi produktami.

Zwracaną rzecz w niepogorszonym stanie, zwróć do nas niezwłocznie na adres: ul. Białołęcka 233, 03-253 Warszawa, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od umowy. Nie przyjmujemy zwrotów bezpośrednio w magazynie.

Od umowy możesz odstąpić w terminie 14 dni.

Bieg czternastodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

  • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Ciebie dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Pamiętaj, że prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość przysługuje wyłącznie Konsumentom oraz Przedsiębiorcom na prawach Konsumenta, którzy zakupili towar poza siedzibą sprzedawcy. Prawo odstąpienia od umowy nie dotyczy więc innych Przedsiębiorców oraz wcześniejszej rezerwacji towaru na naszym magazynie i zakupu w siedzibie firmy w Warszawie.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium